Hakkımızda

30 Yılı Aşkın Tecrübemizle Firmanızın Yönetiminde Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri Sağlıyoruz.
Misyonumuz

Bilimsel Yöntemler ve İnsani yaklaşımlarla Topluma, İşletmelere, Bireylere Sürdürülebilir ve Rekabetçi Yönetim Sistemi Uygulamaları ile katkı sağlamak.

Vizyonumuz

Çağın ve geleceğin ihtiyaçlarına cevap verebilecek, Sürdürülebilir Yönetim Sistemleri konusunda destek sağlayarak , Bölgesel, Ulusal ve Uluslararası düzeyde ilk akla gelen kurumlardan olmak.

Değerlerimiz

Dürüstlük, Etik Kurallar, Kalite, Sorumluluk, İnsani Değerler ve Bilimsel Yaklaşımlarla Çalışmak.

▬ Farklılıklar ▬
  • Yalın Yönetim Danışmanlığı –Faz 1 (Yalın Olgunluk Değerlendirme Hizmetleri) ve Faz 2 ( Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri  (TÜBİTAK-TÜSSİDE)
  • Mesleki Yeterlilik Kurumu (MYK,TÜRKAK) Akreditasyonlu KOBİ Danışmanlığı
  • 30 yılı aşkın Özel Sektör Deneyimi – Ulusal ve Uluslararası Firmalar
  • Kurumsal Şirketlerle ve Aile şirketleriyle çalışma deneyimi
  • İşletme analizi, İşletme sorunlarının teşhisi ve çözümü çalışmalarında uzun süreli deneyim
  • İşletmenin tüm fonksiyonlarına hakimiyet (Yönetim, Üretim Yönetimi, Pazarlama ve Satış Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, Finansal Yönetim)
  • Birçok Proje Yönetimi Deneyimi (Yeni Yatırım Çalışmaları, ERP Projeleri, Kalite Sistemlerinin Kurulması, Bütçe Sitemlerinin Kurulması, Maliyet Hesaplama Sistemlerinin Kurulması, İnşaat ve Yeni Fabrika Kurulumları vb)
▬ HAKKIMIZDA ▬

Mehmet EROĞLU kimdir?

1968 yılında Ankara’da doğan Mehmet Eroğlu, 1991 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gaziantep Mühendislik Fakültesinde Makine Mühendisi bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisans Eğitimini 2008-2009 yıllarında İstanbul Bilgi Üniversitede İşletme MBA yaparak tamamladı. İyi derecede İngilizce bilen Mehmet Eroğlu, evli ve 2 kız çocuğu babasıdır.
30 yılı aşkın tecrübesi ile firmalarınıza profesyonel yönetim danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

30+

Yıllık Tecrübe

Çalışma Hayatı

Lisans mezuniyeti sonrası yaklaşık 30 yıllık profesyonel çalışma hayatında hem ulusal ve uluslararası firmalarda / projelerde hem de aile şirketlerinde üst düzey yönetici olarak çalıştı. Bu süreçte üretim, planlama, enerji bakım, pazarlama gibi birçok departmanın yöneticiliklerini yaptı bununla beraber birçok yatırım, iyileştirme, dijitalleşme, yönetim sistemleri projelerini de yönetti. Bu sayede daha kurumsal hale gelmiş firmaları da aile şirketi olarak yönetilen firmaları bizzat içlerinde olarak ve yönetim yapılarını, avantajlarını, arak ve yönetim yapılarını, dezavantajlarını görerek çalışma fırsatı yakaladı.

2017 yılından itibaren serbest çalışmaya başladı. İşletme Yönetimi, Kurumsal Yönetim, Yalın 2017 yılından itibaren serbest çalışmaya başladı. İşletme Yönetimi, Kurumsal Yönetim, Yalın Yönetim, Üretim, Bakım, Enerji Yönetimleri, Verimlilik Arttırma ÇalışYönetim, Üretim, Bakım, Enerji Yönetimleri, Verimlilik Arttırma Çalışmaları konularında maları konularında Danışmanlık Hizmetleri vermeye başladı. 2022 yılından itibaren Adana Sanayi Odası Danışmanlık Hizmetleri vermeye başladı. 2022 yılından itibaren Adana Sanayi Odası bünyesinde bulunan Adana Model Fabrika ile de çalışmalar yürütmeye başlamış ve yarı bünyesinde bulunan Adana Model Fabrika ile de çalışmalar yürütmeye başlamış ve yarı zamanlı olarak eğitmenlik, danışmanlık hizmetlerini burada da devam eş zamanlı olarak eğitmenlik, danışmanlık hizmetlerini burada da devam ettirmektedir.

Mehmet Eroğlu’nun sahip olduğu bazı sertifikalar;

Dijital Dönüşüm Liderliği (GSU INNOVE), Yalın Yönetim Danışmanı (TÜBİTAK TÜSSİDE), Akredite Kobi Danışmanı (MYK, TÜRKAK), Mentor / Coach (EMCC), Kobi Danışmanlığı (Başkent Üniversitesi), Enerji Yöneticiliği (Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı), Bilirkişilik (Adalet Bakanlığı, Ticaret bakanlığı), Yapı Denetim Proje ve Uygulama Denetçiliği (Çevre ve Şehircilik Bakanlığı)

Üye olduğu bazı dernekler şöyledir;

AYDD (Anadolu Yönetim Danışmanları Derneği), YDD (Yönetim Danışmanları Derneği), MMO(Makine Mühendisleri Odası), ODTÜ Mezunları Adana Derneği, ÇOKAD (Çocuk Kanser Derneği) Gönüllü Üyeliği, Adım Adım Grubu ( Gönüllü Yardım Amaçlı Koşu Grubu)

▬ Sosyal Sorumluluk ▬

Yaşadığımız dünyayı güzelleştirmek ve katkı sağlamak için çalışan birçok sivil toplum kuruluşu mevcut. Bizde bu kuruluşlara destek olmaya gayret ediyoruz ve herkesi bu konuda duyarlı olmaya çağırıyoruz.